HAKKIMDA

17 Ağustos 1999’da, Bursa’da doğdum. İlk öğrenimimi ve ortaöğrenimimi Bursa’nın Yıldırım ilçesinde tamamladım. Lise öğrenimimi Yeşilyayla Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nin Teknik lise bilişim teknolojileri alanında tamamladım ve bilgisayar teknisyeni olarak mezun oldum. Lise öğrenimimi gerçekleştirirken bir çok yarışma ve projeye katıldım.

2018 yılında Atatürk Üniversitesi Yönetim Bilişim Teknolojileri lisans bölümünü kazandım aynı şekilde ikinci üniversite kapsamında Bilgisayar Programcılığı(auzef) bölümüne kaydımı da yaptırdım.

ailevi ve kişisel nedenlerden dolayı lisans programımı yarıda kesip kaydımı sildirdim fakat Bilgisayar programcılığı bölümünden başarı ile mezun olup bilgisayar teknikerliği unvanımı aldım

Şuan freelance olarak web tasarım / IT danışmanlığı hizmetleri sunuyorum.

Aktif olarak tekstil alanında Bursa’da çalışma hayatımı sürdürüyorum.

Bunların dışında 2018 senesinde bir arkadaşım vasıtası ile tanıştığım amatör telsiz hobisini TB3ALZ çağrı işaretim ile icra ediyorum. Aynı zamanda Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Bursa Şb derneğine 2019 yılından beri üyeyim. Amatör telsiz hakkında bilgi almak için sayfamdan Trac hakkında ve Amatör Telsiz sayfalarıma bakabilirsiniz.